Zobacz profil

MEMELETTER #19

MEMELETTER #19
Stworzone przez Wojtek • Wydanie #19 • Zobacz online
No nieźle się podziało - TYDZIEŃ przerwy od memelettera!? Tak musiało być, wybaczcie, ale wiecie jak to czasem jest - bywają takie intensywne tygodnie, że człowiek biega jak kot z pęcherzem i ledwo ogarnia rzeczywistość.
To ja w ostatnim czasie. Ale spokojnie, skoro czytacie te słowa to znaczy, że sprawy wychodzą na prostą i miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie nie będzie już takich tego. Zamiast tych tego będą po prostu memelettery do czytania.
Dobra, koniec jęczenia i międlenia jęzorem (a tak naprawdę międlenia klawiaturą, chociaż trudno mi jest sobie wyobrazić ten proces, a wyobraźnię mam dość bujną)! Czas na MEMUCHY.

Jest możliwość taka, że mieliście styczność z jednym z tych TikToków (ewentualnie filmów na YT) z podkładem dźwiękowym, w którym amerykanin w bardzo charakterystyczny sposób mówi:
Damn… Damn boy. Damn boy he THICC, boy! That’s a thicc ass boy! Damn! Bap baaaaa.
Zresztą, sami zobaczcie kilka przykładów:
Damn Boy, He THICC BOI | TikTok Compilation
Damn Boy, He THICC BOI | TikTok Compilation
To jeden z przykładów memów/trendów, który dość szybko odkleił się od źródła i zaczął żyć własnym życiem. I co jest miłe w tej historii to to, że źródło jest turbomemiarzem, znanym w środowisku muzycznym recenzentem i uśmiechniętym ziomeczkiem, który gra też na basie.
One - and - only Anthony Fantano!
Oryginalny klip wygląda tak:
Thicc - Anthony Fantano
Thicc - Anthony Fantano
A Anthony na swoim kanale zamieścił wideo, w którym tłumaczy jak się czuł kiedy jego audio pofrunęło w świat w formie mema, ale też skąd właściwie ten tekst i dlaczego wypowiadał go do kamery, choć w żadnym odcinku takie słowa nie padają.
Tutaj okazuje się to być prostsze niż nam się wydaje. Anthony po prostu rozgrzewał się przed nagraniem odcinka. Żeby wejść mentalnie w tryb nagrywania wideo po prostu gada różne głupoty, które przyjdą mu do głowy. Zwykle nagrywa te swoje rozgrzewki, żeby ewentualnie wykorzystać je do bloopersów - pewnie nie spodziewał się, że to akurat ta stanie się rozpoznawalna na całym świecie.
Co ważne - on tak mówił o sobie. He thicc ass boy!
Jeżeli chcecie zapewnić sobie istnienie DAMN BOI w Waszych głowach już na stałe, a przynajmniej do końca tego tygodnia, to zapraszam do jeszcze jednej kompilacji:
Damn Boi He Thicc | Tik Tok Meme Compilation 2019 - 2020
Damn Boi He Thicc | Tik Tok Meme Compilation 2019 - 2020
Coś do obejrzenia na dobry wieczór:
Wspomniałem, że Anthony Fantano gra na basie, więc jako wideo polecajkę wrzucam materiał nagrany razem z moim ulubionym Markiem Rebillet. Enjoy!
FUN WITH FANTANO
FUN WITH FANTANO
Czy podobało Ci się to wydanie newslettera?
Become a member for $2 per month
Don’t miss out on the other issues by Wojtek
Wojtek
Stworzone przez Wojtek

To jest newsletter z memuchami. Chcesz memuchy? Masz memuchy. Wybierane ręcznie przez Wojtka, więc nie jakieś lipne. Dobre takie.

You can manage your subscription tutaj
Jeśli ktoś przesłał Ci dalej tego maila i spodobał Ci się, możesz zasubskrybować ten newsletter tutaj
Starannie sporządzone przez Wojtek przy użyciu Revue.